Rolety

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační, protihlukový a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Z vnější části jsou zároveň designovým doplňkem. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje.

Ovládání:

Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatického stahování například v případě prudkého deště či větru.

Provedení:

Předokenní roleta montovaná do ostění

Umožňuje montáž do již namontovaných oken. Převážně při dodatečné montáži, při rekonstrukcích atd.

Předokenní roleta se zaomítacím boxem

Výhodou tohoto řešení je to ,že box rolety je dodatečně kompletně skryt omítkou (zateplovacím systémem). Používá se jak u novostaveb, tak u rekonstrukcí staveb, spojenou s montáží venkovních rolet.

 

Předokenní roleta do překladu (HELUZ, RONO)

Montáž probíhá do předem osazených překladů. Roleta je plně skryta a chráněna dutinou překladu.

Nadokenní roleta

Tento typ nadokenní rolety je vhodný především pro novostavby. Hlavní výhodou je umístění boxu rolety nad okno, čímž je zajištěn maximální přístup světla do interiéru. Protože se montáž této rolety provádí zároveň s oknem, měli byste počítat se začleněním nadokenní rolety již ve fázi projektu.

Barevné provedení lze volně kombinovat (odlišná barva boxu , lamely či vodící kolejnice.)

Novinky

E-shop s okny

10. Říjen 2018

Vytvořili jsme pro Vás nový E-shop oknasnadno.cz kde si můžete vytvořit a koupit okna, dveře na míru a cenu znáte ihned!

číst více

Nečekejte na jaro

11. Leden 2017

Nečekejte na jaro – teď je čas na přípravu Vašeho projektu! Využijte zimní období pro přípravu oprav, rekonstrukcí nebo nových projektů. Naše společnost plánuje s předstihem a proto se může stát že ve stavební sezoně již nebude volná kapacita. S přáním úspěšného roku 2016 Tým Alfa construct s.r.o.

číst více

Kontakt

Alfa construct s.r.o.

Loudova 1880/8
130 00 Praha 3
Czech Republic
IĆ:24747271
DIČ:CZ24747271
www.alfaconstruct.cz

www.elektrikarkolin.cz - kompletní elektroinstalační práce