Opravy fasád napadené mikroorganizmy

Řasy, mechy a plísně se nejdříve objevují na málo osluněných plochách (severní, zastíněná) a v blízkosti zeleně a vyšší vlhkosti.

V první fázi se napadení projeví lokálním výskytem – jednotlivá ohraničená místa. Později se mikroorganizmy mohou rozšířit na celou plochu a neubrání se ani tradiční fasáda se škrábanou „břizolitovou“ omítkou.

 

Systémové řešení weber-terranova:

V případě nutnosti se provede nejprve mechanické odstranění větších vrstev – zvláště u mechů.
Odstraňovač řas, mechů a lišejníků je možno aplikovat štětkou nebo válečkem – zvláště na malé plochy a plochy s jemnější až hladkou strukturou…
…a stříkáním na všechny typy ploch, ale zvláště na hrubozrnné struktury.
Plochy je doporučeno omýt tlakovou vodou, případně i s přídavkem fasádního čistícího prostředku.
Penetrace se provádí penetračním nátěrem weber.podklad A ředěným čistou vodou v poměru 1 díl weber.podkladu A na 5 – 8 dílů vody.
Nátěr weber.ton bio se provádí ve dvou vrstvách s přestávkou minimálně 12 hodin. První vrstva se ředí vodou max. do 10%, druhá krycí vrstva se ředí max. do 5%.

Novinky

Nový katalog dveří 2018/2019

27. Listopad 2018

Nový katalog dveří 2018/2019 Mezi novinky v tomto katalogu patří: -možnost objednání dveří ARCO, SEMPRE a PASSO s obložkovou zárubní DIN nebo DIN DUO v dekorech s vodorovnou kresbou za cenu standardního kompletu (platí pro vybrané povrchy) – KOLEKCE BLACK – černé natírané dveře CAMBIO, SUBLIME a TIARA s obložkovými zárubněmi (DIN a DIN DUO), [...]

číst více

E-shop s okny

10. Říjen 2018

Vytvořili jsme pro Vás nový E-shop oknasnadno.cz kde si můžete vytvořit a koupit okna, dveře na míru a cenu znáte ihned!

číst více

Kontakt

Alfa construct s.r.o.

Loudova 1880/8
130 00 Praha 3
Czech Republic
IĆ:24747271
DIČ:CZ24747271
www.alfaconstruct.cz

www.elektrikarkolin.cz - kompletní elektroinstalační práce