ALUPLAST IDEAL 4000

Systém Ideal 4000 je universální ve svém využití. Jedná se o pěti-komorový profil se dvěma těsněními. Velmi dobře najde uplatnění jak v moderní architektuře novostaveb, tak i při rekonstrukci stávajících staveb. Pro ty, kteří hledají mimořádná okna, se zrodila série „round-line“,vyznačující se mimořádným vzhledem a nadčasovým designem.

Systém Ideal 4000 je další generací profilů , které splňují moderní technologické řešení s nejvyšším komfortem bydlení. Konstrukce rámu o tloušťce 70mm doplněné ocelovými výztuhami zajišťují optimální statické parametry a vysokou variabilitu provedení.

Originální a harmonický design, v kombinaci s velkou nabídkou dává téměř neomezené možnosti v kreativním vytváření oken dle vlastního stylu.

Rám -křídlo

5-ti komorový systém
Stavební hloubka 70mm
Profil s vysokou stabilitou a pevností v moderním SOFT designu
2 stupně těsnění EPDM šedé nebo černé barvy zaručuje optimální izolaci a dlouhou životnost
Tepelný koeficient prostupu tepla rámem Uf=1,3W/m².K

Barevné provedení v široké škále imitací dřeva a jiných barevných odstínech.

Kování

Celoobvodové kování německé společnosti ROTO NT & MACO zajišťující vysokou bezpečnost a maximální komfort užívání. V základu s pojistkou proti chybné manipulaci.
U oken otevíravo-sklopných standardně s mikroventilací.

Zasklení

standardně izolačním dvojsklem Ug=1,1W/m².K., trojsklem Ug= 0,7W/m².K případně bezpečnostním, protihlukovým (útlum až 42dB) či ornamentním sklem.
Možnost teplého rámečku skla SWISSPACER.

 

Provedení Round line

Novinky

Nový katalog dveří 2018/2019

27. Listopad 2018

Nový katalog dveří 2018/2019 Mezi novinky v tomto katalogu patří: -možnost objednání dveří ARCO, SEMPRE a PASSO s obložkovou zárubní DIN nebo DIN DUO v dekorech s vodorovnou kresbou za cenu standardního kompletu (platí pro vybrané povrchy) – KOLEKCE BLACK – černé natírané dveře CAMBIO, SUBLIME a TIARA s obložkovými zárubněmi (DIN a DIN DUO), [...]

číst více

E-shop s okny

10. Říjen 2018

Vytvořili jsme pro Vás nový E-shop oknasnadno.cz kde si můžete vytvořit a koupit okna, dveře na míru a cenu znáte ihned!

číst více

Kontakt

Alfa construct s.r.o.

Loudova 1880/8
130 00 Praha 3
Czech Republic
IĆ:24747271
DIČ:CZ24747271
www.alfaconstruct.cz

www.elektrikarkolin.cz - kompletní elektroinstalační práce