Sedlové střechy

V oblasti sedlových střech používáme nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců jako Tondach, Bramac, KMBeta, Rannilla a další.
Realizujeme asfaltové šindele IKO (Belgie), CRC (Kanada).
Samozřejmostí je dodávka a zapracování veškerých doplňků těchto systémů, včetně střešních oken a klempířských výrobků.

• Střešní konstrukce dodáváme na klíč včetně klempířských výrobků, hromosvodu, nosné konstrukce atd.
• Novinkou jsou dodávky střešních oken Alfa roof

 

Velkoformátová profilovaná plechová střešní krytina Maxidek

Střešní krytina MAXIDEK je určena pro zastřešení obytných, občanských i průmyslových staveb. Krytina vyniká nízkou hmotností – 5 kg/m2, je tedy vhodná i pro přestavby a rekonstrukce staveb, kde by v případě těžkých krytin bylo nutné provádět zesílení krovu. MAXIDEK je vhodné a funkční řešení u střešních nástaveb panelových domů, rekonstrukcí podkroví nebo u změn ploché střechy na šikmou.

Asfaltové šindele IKO

Firma IKO nabízí velice širokou škálu druhů, tvarů a barev šindelů a modifikovaných střešních tašek. Všechny šindele mají trvanlivou skelnou výztuž. Balíky jsou zabaleny do polyethylénové fólie, na níž je ve stručnosti návod, jak šindele IKO používat, a jsou označeny samolepicími štítky s číselným kódem, který udává datum výroby, název a kód barvy. Další číselný kód je na pásce na spodní straně šindelů, která je chrání před slepením při skladování.

 

 

Novinky

Nový katalog dveří 2018/2019

27. Listopad 2018

Nový katalog dveří 2018/2019 Mezi novinky v tomto katalogu patří: -možnost objednání dveří ARCO, SEMPRE a PASSO s obložkovou zárubní DIN nebo DIN DUO v dekorech s vodorovnou kresbou za cenu standardního kompletu (platí pro vybrané povrchy) – KOLEKCE BLACK – černé natírané dveře CAMBIO, SUBLIME a TIARA s obložkovými zárubněmi (DIN a DIN DUO), [...]

číst více

E-shop s okny

10. Říjen 2018

Vytvořili jsme pro Vás nový E-shop oknasnadno.cz kde si můžete vytvořit a koupit okna, dveře na míru a cenu znáte ihned!

číst více

Kontakt

Alfa construct s.r.o.

Loudova 1880/8
130 00 Praha 3
Czech Republic
IĆ:24747271
DIČ:CZ24747271
www.alfaconstruct.cz

www.elektrikarkolin.cz - kompletní elektroinstalační práce