Garážová vrata

Garážová vrata sekční a průmyslová dodáváme od předního evropského výrobce OLYMPS DOOR.

Garážová vrata nabízíme v širokém sortimentu od cenově výhodných neizolovaných vrat až po plně izolovaná v různých designech a barevných odstínech.

Garážová vrata OLYMPS DOOR mají povrchovou úpravu se strukturou dřeva – woodgrain, čímž je dosaženo maximální věrnosti podoby dřeva a povrch vrat je velmi odolný vůči vnějším vlivům.

Garážová vrata OLYMPS DOOR mají nadstandardní tepelně izolační vlastnosti. Garážová vrata jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí s moderním řešením těsnění přímo v horních částech jednotlivých sekcí pomocí vytvarované drážky z výroby. Toto nové řešení přímo ve výrobě má značný pozitivní vliv na izolační vlastnosti vrat a na jejich hladký chod a trvanlivost.

Pohony:

Garážová vrata OLYMPS DOOR používá pohony Německé firmy BERNAL. Firma BERNAL je špičkový německý výrobce, který nabízí automatické pohony vrat.

Profesionální pohony vrat BERNAL jsou vhodné pro všechny typy sekčních a výklopných vrat s možností použití i na průmyslová vrata. Tyto pohony vrat se vyznačují spolehlivostí a celou řadou funkcí.

Pohony vrat je možné dodávat s dálkovým ovládáním a případně i ovládáním místním – ovládací tlačítko, klíčový spínač nebo kódovací klávesnice.
Dálkové ovládání pohonů je možné kombinovat s libovolným typem bránových pohonů.

 

Garážová vrata rolovací:

Rolovací garážová vrata se vyrábějí s lamelami o šíři 55 mm nebo 77 mm. Hliníkové lamely plněné PUR pěnou tvoří celistvou plochu a při vyrolování zabírá celý element vrat minimální prostor pod stropem. Garážová vrata jsou vybaveny pojistkou, bezpečnostní protiskluzovou brzdou, těsnicí vložkou a mohou být doplněny o řadu příslušenství, jako například světelná závora, nouzové otvírání či uzamykací závěsy.

 

Dvoukřídlá vrata KLASIK

 

Novinky

Služba Expres výrobní lhůta 10 dnů + 10 dnů pro dopravu

01. listopadu 2021

Na vybrané typy dveří garantujeme výrobní lhůtu 10 dní + 10 dní dopravu na místo určení!   POL-SKONE EXPRES DVEŘE BEZ KOMPROMISŮ Expresní výroba dveří POL-SKONE do 10 dnů se vztahuje na nejprodávanější modely dveří všech typů

číst více

Nový katalog dveří 2021

25. března 2021

Nový katalog dveří 2021 Mezi novinky v tomto katalogu patří: -možnost objednání dveří ARCO, SEMPRE a PASSO s obložkovou zárubní DIN nebo DIN DUO v dekorech s vodorovnou kresbou za cenu standardního kompletu (platí pro vybrané povrchy) – KOLEKCE BLACK – černé natírané dveře CAMBIO, SUBLIME a TIARA s obložkovými zárubněmi (DIN a DIN DUO), […]

číst více

Kontakt

Alfa construct s.r.o.

Loudova 1880/8
130 00 Praha 3
Czech Republic
IĆ:24747271
DIČ:CZ24747271
www.alfaconstruct.cz

www.elektrikarkolin.cz - kompletní elektroinstalační práce