Rolety

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační, protihlukový a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Z vnější části jsou zároveň designovým doplňkem. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje.

Ovládání:

Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatického stahování například v případě prudkého deště či větru.

Provedení:

Předokenní roleta montovaná do ostění

Umožňuje montáž do již namontovaných oken. Převážně při dodatečné montáži, při rekonstrukcích atd.

Předokenní roleta se zaomítacím boxem

Výhodou tohoto řešení je to ,že box rolety je dodatečně kompletně skryt omítkou (zateplovacím systémem). Používá se jak u novostaveb, tak u rekonstrukcí staveb, spojenou s montáží venkovních rolet.

 

Předokenní roleta do překladu (HELUZ, RONO)

Montáž probíhá do předem osazených překladů. Roleta je plně skryta a chráněna dutinou překladu.

Nadokenní roleta

Tento typ nadokenní rolety je vhodný především pro novostavby. Hlavní výhodou je umístění boxu rolety nad okno, čímž je zajištěn maximální přístup světla do interiéru. Protože se montáž této rolety provádí zároveň s oknem, měli byste počítat se začleněním nadokenní rolety již ve fázi projektu.

Barevné provedení lze volně kombinovat (odlišná barva boxu , lamely či vodící kolejnice.)

Novinky

Služba Expres výrobní lhůta 10 dnů + 10 dnů pro dopravu

01. listopadu 2021

Na vybrané typy dveří garantujeme výrobní lhůtu 10 dní + 10 dní dopravu na místo určení!   POL-SKONE EXPRES DVEŘE BEZ KOMPROMISŮ Expresní výroba dveří POL-SKONE do 10 dnů se vztahuje na nejprodávanější modely dveří všech typů

číst více

Nový katalog dveří 2021

25. března 2021

Nový katalog dveří 2021 Mezi novinky v tomto katalogu patří: -možnost objednání dveří ARCO, SEMPRE a PASSO s obložkovou zárubní DIN nebo DIN DUO v dekorech s vodorovnou kresbou za cenu standardního kompletu (platí pro vybrané povrchy) – KOLEKCE BLACK – černé natírané dveře CAMBIO, SUBLIME a TIARA s obložkovými zárubněmi (DIN a DIN DUO), […]

číst více

Kontakt

Alfa construct s.r.o.

Loudova 1880/8
130 00 Praha 3
Czech Republic
IĆ:24747271
DIČ:CZ24747271
www.alfaconstruct.cz

www.elektrikarkolin.cz - kompletní elektroinstalační práce