Provětrávané fasády

Provádíme dodávky a montáže provětrávaných fasád, dělících příček, balkonového zábradlí.

Specializujeme se na zakázky menšího rozsahu pro rodinné a bytové domy, pro vypracování nabídky nás kontaktujte!

Trespa Meteon

 

Fasádní obkladové a balkonové desky

Obkladové velkoformátové hladké desky na bázi tepelně vytvrzovaných pryskyřic, rovnoměrně zesílené dřevitými vlákny, slisovanými pod velkým tlakem a za vysoké teploty.
Desky Trespa Meteon jsou výjimečně odolné proti působení atmosférických podmínek. Sluneční záření, kyselé deště a vlhkost neporušují povrch ani jádro desek. V případě silných znečištění způsobených vnějšími činiteli nebo graffiti, lze desky snadno očistit pomocí organických prostředků bez nebezpečí vlivu na stálost barev.
Díky těmto vlastnostem jsou desky Trespa Meteon dokonalým materiálem pro úpravu fasád. Používány jsou také pro úpravu střešních atik, přístřešků, soklů a balkónů.
Desky Trespa Meteon jsou dostupné s jednostranným nebo oboustranným povrchem ve více než 50 základních barvách. Kolekce barev byly zpracovány společně s architekty a odborníky v oboru barev, což plně odpovídá estetickým požadavkům současné doby.
Pro náročnější architektonické projekty koncern Trespa připravil kolekci INSPIRATIONS.

 

 

 

Tato kolekce zahrnuje 6 skupin:

Metallics
Trespa Meteon Metallics jsou vysokojakostní fasádní desky s barevným povrchem, měnícím svou intenzitu vlivem osvětlení. Jako standardní jsou vyráběny 3 metalické a 4 minerální barvy.

Naturals
Trespa Meteon Naturals jsou dekorační desky s výjimečným vzorem. Jejich atraktivní povrch vyzařuje přírodní teplo, které umocňuje hra barev, během dne měnící se sluneční světlo zesiluje jemné stíny a zvyšuje jejich účinek. Standardně jsou vyráběny 4 barevné odstíny.

Gloss
Trespa Meteon Gloss jsou fasádní desky se speciálním povrchem, působícím dojmem reflexních efektů. Vyrábí se 14 základních a 7 metalických barevných odstínů.

Rock
Trespa Meteon Rock jsou vysokojakostní fasádní desky s přírodním povrchem, působícím dojmem kamenné struktury. Vyrábí se v 18 základních a v 7 metalických barevných odstínech.

Natural Prints
Trespa Natural Prints jsou fasádní desky s povrchem imitujícím barvu a strukturu dřeva. Díky tomu desky vyjadřují pro dřevo příznačnou harmonii a teplo. Vyrábí se 4 barvy.

Barevnou škálu desek METEON naleznete zde. Metallics, Wood Decors, Naturals, Uni Colours, Lumen ( Diffuse, Oblique, Specular).
Druh povrchu:
Standard/černé jádro – nesnadno hořlavé dle ČSN

Rozměry desek v mm:
4270×2130

3650×1860
3050×1530
2550×1860

 

Tloušťka desek: 6,8,10,13mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

Služba Expres výrobní lhůta 10 dnů + 10 dnů pro dopravu

01. listopadu 2021

Na vybrané typy dveří garantujeme výrobní lhůtu 10 dní + 10 dní dopravu na místo určení!   POL-SKONE EXPRES DVEŘE BEZ KOMPROMISŮ Expresní výroba dveří POL-SKONE do 10 dnů se vztahuje na nejprodávanější modely dveří všech typů

číst více

Nový katalog dveří 2021

25. března 2021

Nový katalog dveří 2021 Mezi novinky v tomto katalogu patří: -možnost objednání dveří ARCO, SEMPRE a PASSO s obložkovou zárubní DIN nebo DIN DUO v dekorech s vodorovnou kresbou za cenu standardního kompletu (platí pro vybrané povrchy) – KOLEKCE BLACK – černé natírané dveře CAMBIO, SUBLIME a TIARA s obložkovými zárubněmi (DIN a DIN DUO), […]

číst více

Kontakt

Alfa construct s.r.o.

Loudova 1880/8
130 00 Praha 3
Czech Republic
IĆ:24747271
DIČ:CZ24747271
www.alfaconstruct.cz

www.elektrikarkolin.cz - kompletní elektroinstalační práce