VEKA ALPHALINE PLUS 90

ALPHALINE 90 je profilový systém se stavební hloubkou 90 mm,třemi těsněními a termo-izolační vložkou v rámu, pro ještě vyšší úsporu energií. Tento profil splňuje nejdůležitější požadavky dnešních klientů pro minimalizaci spotřeby energie svých nemovitostí.
ALPHALINE 90 je se svou kombinací klasického designu a efektivní tepelné ochrany rozhodujícím krokem vpřed. Oceňovaná kvalita VEKA systému, se třemi těsnícími rovinami, spolehlivě zabraňuje průniku chladu, průvanu nebo vlhkosti. Nově vyvinutá konstrukce profilů s 6 komorami a termo-izolační vložkou, zajišťuje již v základním vybavení vysokou tepelnou ochranu.

Rám -křídlo

6-ti komorový systém
Stavební hloubka 90mm
Profil s vysokou pevností a dlouhou životností
3 stupně těsnění EPDM šedé nebo černé barvy zaručuje optimální izolaci a dlouhou životnost
Tepelný koeficient prostupu tepla rámem Uf=1,0W/m².K
Tepelný koeficient prostupu tepla celého okna až Uw= 0,77 W/m².K – splňuje podmínky Zelená Úsporám a je vhodný pro pasivní domy.

Barevné provedení v široké škále imitací dřeva a jiných barevných odstínech.

Kování

Celoobvodové kování německé společnosti ROTO NT & MACO zajišťující vysokou bezpečnost a maximální komfort užívání. V základu s pojistkou proti chybné manipulaci.
U oken otevíravo-sklopných standardně s mikroventilací.

Zasklení

standardně izolačním trojsklem Ug= 0,7W/m². K případně bezpečnostním, protihlukovým (útlum až 42dB) či ornamentním sklem.
Možnost teplého rámečku skla SWISSPACER.

Novinky

Služba Expres výrobní lhůta 10 dnů + 10 dnů pro dopravu

01. listopadu 2021

Na vybrané typy dveří garantujeme výrobní lhůtu 10 dní + 10 dní dopravu na místo určení!   POL-SKONE EXPRES DVEŘE BEZ KOMPROMISŮ Expresní výroba dveří POL-SKONE do 10 dnů se vztahuje na nejprodávanější modely dveří všech typů

číst více

Nový katalog dveří 2021

25. března 2021

Nový katalog dveří 2021 Mezi novinky v tomto katalogu patří: -možnost objednání dveří ARCO, SEMPRE a PASSO s obložkovou zárubní DIN nebo DIN DUO v dekorech s vodorovnou kresbou za cenu standardního kompletu (platí pro vybrané povrchy) – KOLEKCE BLACK – černé natírané dveře CAMBIO, SUBLIME a TIARA s obložkovými zárubněmi (DIN a DIN DUO), […]

číst více

Kontakt

Alfa construct s.r.o.

Loudova 1880/8
130 00 Praha 3
Czech Republic
IĆ:24747271
DIČ:CZ24747271
www.alfaconstruct.cz

www.elektrikarkolin.cz - kompletní elektroinstalační práce