Panelový dům Dobříš

Název:  Panelový dům Dobříš, Pražská

Předmět zakázky:

Revitalizace panelového domu – zateplení střechy, zateplení fasády, výměna oken, rekonstrukce lodžií a zábradlí

Popis:

Cílem stavby bylo zlepšit kvalitu bydlení prostřednictvím snížení nákladů na vytápění

objektu, provedením oprav na fasádě a střeše, vlastním zateplením objektu, výměnou oken a dveří.

Jedná se o zateplení objektu certifikovaným kontaktním zateplovacím systémem Weber včetně opravy a zateplení střechy a provedení povrchových úprav fasády. Před vlastním provedením nového zateplení bylo demontováno zateplení provedené v roce 1983 – jedná se o Fasádní plášť FOS 125, výrobce Stros Sedlčany.

U lodžií jsou vyměněna zábradlí za hliníková se skleněnou výplní a provedena oprava jejich podlah s novou hydroizolací a dlažbou. Dle přání několika nájemníků jsou lodžie zaskleny.

Okna jsou nahrazena plastovými a původní MIV vyzděny. Nový vstupní portál je proveden jako hliníkový – systém ALUPROF MB-70.

Střecha je zateplena pěnovým polystyrenem EPS 100S, 160mm a jako hyrroizolace je použit modifikovaný SBS pás Elastek 40 special dekor.

Nájemníkům vznikl nový moderní prostor pro bydlení s dnes tak potřebnou úsporou nákladů.

 

 

 

 

Vydáno: 03. 08. 2013

Novinky

Služba Expres výrobní lhůta 10 dnů + 10 dnů pro dopravu

01. listopadu 2021

Na vybrané typy dveří garantujeme výrobní lhůtu 10 dní + 10 dní dopravu na místo určení!   POL-SKONE EXPRES DVEŘE BEZ KOMPROMISŮ Expresní výroba dveří POL-SKONE do 10 dnů se vztahuje na nejprodávanější modely dveří všech typů

číst více

Nový katalog dveří 2021

25. března 2021

Nový katalog dveří 2021 Mezi novinky v tomto katalogu patří: -možnost objednání dveří ARCO, SEMPRE a PASSO s obložkovou zárubní DIN nebo DIN DUO v dekorech s vodorovnou kresbou za cenu standardního kompletu (platí pro vybrané povrchy) – KOLEKCE BLACK – černé natírané dveře CAMBIO, SUBLIME a TIARA s obložkovými zárubněmi (DIN a DIN DUO), […]

číst více

Kontakt

Alfa construct s.r.o.

Loudova 1880/8
130 00 Praha 3
Czech Republic
IĆ:24747271
DIČ:CZ24747271
www.alfaconstruct.cz

www.elektrikarkolin.cz - kompletní elektroinstalační práce