Kostel TrnávkaNázev:   Kostel v Trnávce – Přelouč

Předmět zakázky:  Výměna historických oken kostela

Systém: Historický profil 44mm , povrchová úprava lazura Sapelli.

Popis: Kompletní demontáž a následná montáž nově vyrobených oken do celého kostela. Okna hlavní části kostela byla vyrobena z profilu hloubky 44mm, skládajících se ze dvou částí. Důraz byl kladen na dodržení členění a historického vzhledu okna. Okna jsou kombinací fixních a otvíravých částí v horním oblouku okna. Zasklení, jednoduché sklo 6mm.

Dalším nelehkým úkolem ,bylo navržení a výroba okna do věže, kde je umístěný zvon. Původní okna byla konstruovaná, jako otvíravá lamela zabraňující zatékání.

Okna jsou navržena ze systému EURO Retro 68mm s lamelovou –nepohyblivou výplní, otvíravá. Interiérová část okna byla doplněna o speciální síť proti ptactvu a hmyzu.

Sklon lamel zabraňuj zatékání do objektu a hladký prostup zvuku zvonu ze zvonice.

Tato zakázka byla pro nás velkým potěšením a zároveň velkou výzvou..

Vydáno: 03. 08. 2013

Novinky

Služba Expres výrobní lhůta 10 dnů + 10 dnů pro dopravu

01. listopadu 2021

Na vybrané typy dveří garantujeme výrobní lhůtu 10 dní + 10 dní dopravu na místo určení!   POL-SKONE EXPRES DVEŘE BEZ KOMPROMISŮ Expresní výroba dveří POL-SKONE do 10 dnů se vztahuje na nejprodávanější modely dveří všech typů

číst více

Nový katalog dveří 2021

25. března 2021

Nový katalog dveří 2021 Mezi novinky v tomto katalogu patří: -možnost objednání dveří ARCO, SEMPRE a PASSO s obložkovou zárubní DIN nebo DIN DUO v dekorech s vodorovnou kresbou za cenu standardního kompletu (platí pro vybrané povrchy) – KOLEKCE BLACK – černé natírané dveře CAMBIO, SUBLIME a TIARA s obložkovými zárubněmi (DIN a DIN DUO), […]

číst více

Kontakt

Alfa construct s.r.o.

Loudova 1880/8
130 00 Praha 3
Czech Republic
IĆ:24747271
DIČ:CZ24747271
www.alfaconstruct.cz

www.elektrikarkolin.cz - kompletní elektroinstalační práce